Компанія «Лотос-Інвест» - це команда професіоналів, яка з успіхом займається організацією та проведенням тренінгів, семінарів, конференцій, спрямованих на збільшення ефективності в різних сферах життя. Наші заходи не тісняться в рамках однієї сфери! Все, що може бути цікаво Вам, цікаво і нам, як організаторам. Це стосується всіх сторін життя: від Бізнесу до Сім'ї, Творчості і Здоров'я.

Наша місія:

Вселяти в людей упевненість в їх власних силах, допомагати їм знайти себе в цьому світі, розкривати їх потенціал та здібності. Створюючи події, робити життя людей яскравішим, а Мир краще!

Наша стратегія:

Ми пропонуємо тренінг, як якісний продукт, який робить життя краще і яскравіше, дарує людям радість спілкування. Саме тому ми співпрацюємо з професійними тренерами самих різних напрямків, створюючи комплексні програми для Вашого розуму, тіла і душі ...
Ми створюємо всі умови для гармонійного розвитку і надаємо можливість максимально реалізувати свій потенціал. А також сприяємо інтелектуальному розвитку компаній та їх персоналу для успішного розвитку бізнесу та корпоративної культури в рамках Проекту розвитку бізнесу.

Наша команда - це висококваліфіковані бізнес-тренери, практикуючі психологи, PR-консультанти, соціологи, маркетологи, рекламісти. Це креативні та ідейні люди, які готові співпрацювати з Вами! Разом ми робимо велику справу для кожної людини зокрема і для світу в цілому.

02

Володимир Новацький

Бізнес-тренер, співзасновник та директор Тренінгового центру “Лотос-Інвест”. Практикуючий інвестор, фінансовий аналітик, досвід роботи на ринку цінних паперів України більше 10 років. Учасник бізнес-семінарів Бодо Щефера, Брайяна Трейсі, Євгенія Дейнеко. Організатор та ведучий бізнес-гри “Грошовий потік” в м. Рівне. Серед клієнтів: бізнес довідка «1563», ТОВ «Домофон-сервіс-захід», агенція нерухомості «Еталон», РФ ПАТ «Мультиплекс-Холдинг», сайт 0362.ua, група компаній «Автоград», ПП «Панорама Бізнесу», компанія «Автолюкс», ESKADA-M, Гуртівня «Розумна іграшка», інтернет магазин «Витребеньки», MARY KAY, ORIFLAME, ПраТ "Вераллія Україна", іншіЛаскаво просимо!