Це гра на будь-яку поставлену мету.
Ігрове поле - це поле життя. Кожна гра - це розмова з нашою підсвідомістю, це дотик до найвеличнішої таємниці. Наша точка зору, наша позиція стосовно основних питань буття здебільшого визначає події довкола нас. Як змінилось би наше життя, якби всі наші позиції були усвідомлені, а догми, нав"язані ззовні, відкинуті! Бо мати обмежувальні переконання - це те ж саме, що все життя ходити в гамівній сорочці! Саме ця задача і є головною метою гри.

 
Гра допомагає реалізовувати бажання, руйнує стереотипи, просвітляє розум та розширює свідомість. Грати можна одному, а можна і в компанії!

Всі Ви знаєте, що думки матеріальні, і що в багатьох із нас є певні твердження, догми, які заважають нам рухатись до своїх цілей. Але, як тільки ми змінюємо свої думки, змінюється і реальність.
Пограйте в цю гру і переконайтесь, що ігрове поле показує саме Ваші ресурси або саме Ваші перешкоди на шляху до Вашої мети.
Трансформаційна Гра "ЛІЛА ЧАКРА":
- дозволяє побачити, куди Ви прагнете підсвідомо;
- звертає Вашу увагу на Ваші ресурсні аспекти;
- допомагає змінити майбутнє і виконувати бажання!
Гра відбудеться:
20 лютого початок о 18.30
21 лютого початок о 18.30

за адресою м.Рівне, вул.Гагаріна, 39

Можливий груповий запис на іншу дату.

Тривалість до 3 годин, вартість участі 200грн. 

При оплаті в день проведення- 250грн. Для пар діє знижка: 350 грн за двох при попередній реєстрації. Кількість учасників до 6 чоловік.

Реєстрація за телефоном 0673621131