Управління персоналом: мотиваційний менеджмент

Поняття мотивації тісно пов'язане з проблемою управління персоналом як активного учасника створення, упровадження та поширення інновацій. На цьому тренінгу ви дізнаєтеся про секрети особистого та командного успіху.

Командоутворення «Мотузковий Курс»

Мета тренінгу: поліпшення навичок командної взаємодії та розкриття лідерського потенціалу.

Ефективні продажі

Даний тренінг є базовим. Процес продажу розглядається з точки зору стандартних етапів. Так як кожен тренінг є унікальним, і існує велика різноманітність моделей продажів, а однакових організацій не існує, то нижче представлена максимально повна програма тренінгу продажів, яка може конкретизуватися під конкретні потреби організації.

Тренінг «Формування і розвиток навиків командної роботи»

Ціль: Передати учасниками важливість роботи в команді, показати, що їх особистий результат залежить від роботи всіх учасників. Виявити сильні сторони кожного із керівників підрозділів.

Emotional Mafia (сучасний проект по тимбилдингу)

Для Вашої Компанії ми пропонуємо психологічну гру «Мафія». «Мафія» - це сучасна командна рольова гра. Вона для тих, хто прагне читати думки опонента, відрізняти «блеф» від правдивих емоцій, спостерігаючи за його поведінкою, рухами та мімікою. Вона для тих, хто хоче розуміти взаємозв’язки між особистими стосунками та справою, навчитися переконувати.

Хантинг – мистецтво пошуку та підбору персоналу

Майже у всіх фірм є відділ кадрів, який проводить первинний підбір кандидатів на те або інше місце роботи. Пошук резюме підходящих фахівців, первинний відбір і співбесіди - все це займає багато часу, а головне - зусиль, які, при неправильній методиці підбору фахівців, можуть просто не виправдати себе.

ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ

Навряд чи хтось сумнівається в тому, що оцінку в тій або іншій формі доводиться проводити практично на будь-якому етапі роботи з персоналом - при наймі, просуванні на нову посаду, створення програм розвитку та навчання, відборі кадрового резерву і т. д. Питання в тому, наскільки методи оцінки об'єктивні, адекватні і дозволяють прогнозувати успішну роботу працівника в компанії. Від якості такого прогнозу залежить дуже багато, і саме тому пропонуємо послугу фахівців в області оцінки Вашого персоналу.

Тренінг «Ефективні продажі в період нестабільності»

Ціль: Передати учасниками знання щодо ефективності роботи менеджерів з активних продажів, збільшення мотивації та емоційної «зарядки».

Аудиторний тренінг "Системний підхід до продажів"

Кількість учасників 10-16 чоловік. Тривалість курсу 2 дні по 7-11 годин
Основні блоки: Особиста частина, Типи мислення: проблема-результат, Трикутник успіху, Цілі бізнесу, Піраміда Кінскі, Про компанію, Алгоритм багатства, 110% (“Лучшее враг хорошего!”), Конкуренція, Задачі менеджерів з продажу, Класифікація менеджерів з продажу, 10 кроків торгового візиту, Система постановки цілей за технікою SMART, Алгоритм Планування, Техніки продажу